Misafir Kablosuz Ağ Kullanıcı Sözleşmesi

Sayın Kullanıcı,

Misafir Kablosuz Ağ bağlantı (kısaca “Bağlantı” olarak anılacaktır) ve şifre kullanımı ile ilgili aşağıdaki şart ve koşulları okuduğunuzu ve onayladığınızı kabul etmektesiniz;

Bağlantının kullanımı ile ilgili şifreyi 3. bir kişi paylaşmayacağınızı;

Bağlantı üzerinden herhangi bir şekilde 3. Gerçek veya tüzel kişi/kişilerin, kişisel verileri veya fikri ve sınai hakları dahil hiç hakkını ihlal etmeyeceğinizi;

3.Gerçek veya tüzel kişi/kişilere karşı suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek veya mevzuata aykırı herhangi bir işlem ve eylemde bulunmayacağınızı; tehdit ve rahatsız edici, hakaret, küfür veya iftira içeren, küçük düşürücü, pornografik, ya da ahlaka aykırı veya din, dil, ırk, cinsiyet gibi ayrımcılık içerecek nitelikteki davranış veya eylemlerde bulunmayacağınızı kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz.

Yukarıda sayılan durumlara aykırı davranışta bulunulması halinde “Firma Bilgisi” bağlantı kullanımını iptal etme hakkına sahiptir. Bağlantı kullanımına ilişkin şifre sadece belirli bir süre boyunca geçerli olup, şifrenizi başkaları ile paylaşmamanız gerekmektedir.

Bağlantı kullanımından dolayı tüm sorumluluk size ait olmakla birlikte yukarıda sayılan ancak bunlarla sınırlı olmayacak şekilde Bağlantı kullanımı sebebiyle doğacak herhangi bir zarar, ziyan ve hukuka aykırı eylem sebebiyle internet sağlayıcının herhangi bir sorumluluğu yoktur.

5651 sayılı internet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi ve bu yayınlar yoluyla işlenen suçlarla mücadele edilmesi hakkında kanunu kapsamında, “Firma Bilgisi”‘nin yukarıda sayılan eylemler ile sınırlı olmamak üzere konusu suç oluşturacak her türlü davranışı engellemek üzere her türlü önlemi alabileceğini kabul etmektesiniz.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında, “Firma Bilgisi” “TC Kimlik numarasını, girilen bilgileri doğrulamak ve kayıt tutmak amacıyla istemekte olup, başkaca bir amaçla kullanılmayacağını taahhüt etmektedir. Kullanıcı işbu hizmetten yararlanmak ve kimliğini doğrulanması maksadıyla kişisel bilgilerini açık rızası ile paylaşmaktadır”.